روش ارائه خدمات و محصولات پژوهش‌یاری سلام علم

بسیاری از پژوهشگران در راه انجام پژوهش نیاز دارند تا فردی کاربلد و ماهر در حین انجام پژوهش و در بافت پژوهش‌شان، قدم به قدم آنها را راهنمایی کند و کنارشان باشد. در همین راستا پژوهش‌یاری سلام علم همیشه در جهت آموزش پژوهش به صورتی که پژوهش را امری لذت بخش برای پژوهشگر رقم زند، قدم برداشته است. لذا با توجه به نیاز شما پژوهشگران تمام خدمات و مجصولات چه آموزش آفلاین (فیلم ها) و چه آموزش آنلاین، یک نفر متخصص در همان زمینه به شما کمک می‌کند و تا پایان در کنار پزوهشگران عزیز خواهد بود.

چهار ویژگی مهم خدمات پژوهش‌یاری سلام علم

۱. آموزش تعامل محور:

آموزش‌های سلام علم به دو صورت آنلاین (جلسه گوگل‌میت، اسکایپ) و آفلاین (فیلم آموزشی ضبط شده) ارائه می‌شود. در بسیاری از موارد شما فیلم های آموزشی زیادی را برای یادگیری مبحثی خاص تهیه می‌کنید. اما زمانی که این فیلم ها را میبینید، نیاز به توضیح بیشتری دارید؛ در این راستا پژوهش‌یاری سلام علم با همراهی شما تا زمانی که به نتیجه برسید مشکل را حل کرده است. به این صورت که شما میتوانید بعد از دیدن فیلم ها با پشتیبان خود از روش‌های مختلف (گوگل میت، اسکایپ، واتس اپ و…) تماس حاصل کنید. همچنین می‌توانید در مواردی که آموزش‌ها دارای تمرین هستند (مانند پکیج آموزش انتخاب موضوع) و یا نیاز به بازبینی کار شما هست (مانند فیلم پیروزی در جلسه دفاع) تمرین ها و یا کاری که انجام دادید (مثلا اسلایدهایی که برای جلسه دفاع آماده کردید) را برای پشتیبان خود ارسال کنید و از او باز خورد بگیرید. لازم به ذکر است که این روند در آموزش‌های آنلاین نیز وجود دارد.

۲. آموزش بافت محور:

اگرچه پژوهش برای همه راه یکسانی است، اما قالب های متفاوت آن گاهی باعث سردرگمی پژوهشگران می‌شود. به طور مثال پایان نامه ها در رشته های مختلف و دانشگاه های مختلف قالب یکسانی ندارند، به همین دلیل نمیتوان به آموزش یکسان برای همه بسنده کرد. در این راستا همراهی پشتیبان و کوچ باعث میشود پژوهشگر در بافت پژوهش با آموزش ببیند. همچنین بافت محور بودن پژوهش باعث می‌شود، پژوهشگر در دوره آموزشی سلام علم پژوهش خود انجام دهد، بنویسد و به انتشار برساند، که این خود باعث افزایش خودباوری پژوهشگر می‌شود.

۳. آموزش بر اساس ویژگی‌های فردی پژوهشگران:

افراد از نظر سطح دانشی، شخصیت و بسیاری از ویژگی‌های دیگر متفاوتند. برخی نیاز دارند که پژوهش خود را قدم به قدم در کنار یک مربی دلسوز انجام دهند، برخی دیگر از توضیحات بیشتر کلافه می‌شوند و تنها نیاز دارند گاهی سوالاتشان را از پشتیبان خود بپرسند. لذا پژوهش‌یاری سلام علم با توجه به ویژگی های شخصیتی پژوهشگر، بدون محدودیت در زمان، مکان و تعداد جلسات آموزش و پشتیبانی، به طرق مختلف ارائه خدمات میپردازد.

۴. به روزرسانی رایگان فیلم‌های آموزشی:

علم و دانش هیچ انتهایی ندارد و آموختن فرآیندیست دورانی و بی وقفه، لذا اعضای گروه پژوهش‌یاری سلام علم همیشه در حال آموزش دیدن و آموختن هستند. در همین راستا فیلم‌های آموزشی ضبط شده نیز به روزرسانی می‌شوند تا علم روز دنیا با شما پژوهشگران عزیز به اشتراک گذاشته شود. این به روزرسانی برای افرادی که آن فیلم ها را تهیه کرده اند رایگان است.

روش ارائه خدمات پژوهش‌یاری سلام علم

هر پژوهشگری که از خدمات پژوهش‌یاری سلام علم استفاده کند، دو پشتیبان دارد. پشتیبان عمومی و پشتیبان تخصصی. پشتیبان عمومی به پژوهشگر برای استفاده بهتر از خدمات و تهیه خدمات مناسب‌تر مشاوره میدهد. همچنین اگر پژوهشگر در این راه انتقاد، شکایت و نارضایتی داشته باشد، پشتیبان عمومی شنوای اوست و سعی میکند مشکلش را برطرف کند. پشتیبان تخصصی، فردیست متخصص که به پژوهشگر علاوه بر آموزش ایرادات کار او را میگیرد و همچنین راه برطرف کردن این ایرادات را به او آموزش میدهد. سلام علم به پشتیبان تخصصی لقب کوچ داده است.

پس از تهیه هر یک از خدمات و محصولات، پشتیبان عمومی تا ۲۴ ساعت کاری پس از تهیه محصول، را پژوهشگر تماس گرفته و بر اساس نیاز مشتری به او مشاوره می‌دهد. و سپس او را به کوچ (پشتیبان متخصص) متصل می‌کند. همچنین، شماره تماس و واتس‌اپ پشتیبان عمومی در پرتال پژوهشگر می‌باشد و او میتواند در هر زمان که نیاز داشت با او تماس حاصل فرماید.

نحوه ارتباط بین پژوهشگر و پشتیبان ها از طرق مختلف شامل گوگل میت، اسکایپ، واتس‌اپ، تماس تلفنی است.

نحوه کار کوچ (پشتیبان تخصصی)

نحوه کوچینگ آموزش‌های آنلاین

آموزش‌های آنلاین تنها شامل خدمات کوچینگ مقاله، کوچینگ پروپوزال، کوچینگ پایان‌نامه و کوچینگ پروپوزال همراه با پایان‌نامه می‌شود. این خدمات پس از اینکه پژوهشگر موضوع خود را انتخاب کند شروع می‌شود. آموزش ها از طریق گوگل میت صورت میگیرد. طول، تعداد و حتی زمان برگزاری جلسات آموزشی بسته به پژوهشگر تعیین میشود. لازم به ذکر است که آموزش ها یک جا و پشت سر هم نیست. در هر جلسه پس از آموزش، کارهایی که باید پژوهشگر انجام دهد، به او گفته می‌شود. پژوهشگر پس از جلسه کارهای لازم را انجام می‌دهد. کوچ وظیفه دارد که پاسخگوی سوالات پژوهشگر باشد، کار او را بازبینی و ارزیابی کند، با نگاه داورانه اشکالات کار او را بگیرد و روش رفع این اشکالات را به او گوشزد کند. به این ترتیب پژوهشگر به همراهی کوچ قدم به قدم پیش میرود تا پژوهش را به انجام رساند.

نحوه کوچینگ فیلم های آموزشی آفلاین

پس از خرید هر کدام از فیلم ها، فیلم در پرتال پژوهشگر قابل دانلود است. کوچ موظف است به تمام سوالات پژوهشگر پاسخ دهد، در صورت نیاز برای او در گوگل میت جلسه برگزار نماید، تمرین های انجام شده توسط پژوهشگر را بازبینی کند و اشکالات کار او را بگیرد و راه حل مشکلات را به او بدهد.