سیاست‌های حفظ حریم خصوصی

پژوهش‌یاری سلام علم پشتیبانی مقاله و پایان نامه

ما که هستیم

پژوهش‌یاری سلام علم با نشانی وب‌سایت« https://resassist.hisci.ir» خدماتی را در جهت آموزش پژوهش و افزایش کیفیت پژوهش و لذت‌بخش ساختن پژوهش برای پژوهشگران عزیز فعالیت می‌کند. برای آشنایی بیشتر با ما به صفحات درباره ما و روش ارائه خدمات و محصولات مراجعه فرمایید.

در این جهت سیاست های حفظ حریم خصوصی مشتریان و کاربران در ادامه ذکر شده است.

متون علمی ارسال شده از طرف مشتری برای پشتیبان تخصصی (کوچ)

در خدماتی همچون کوچینگ مقاله یا پایان‌نامه، نیاز است که مشتری کار انجام داده خود را برای پشتیبان ارسال نماید تا بتواند بازخورد کاملی نسبت به کار خود بگیرد. در این موارد پشتیبان متعهد است که آنچه از مشتری دریافت میکند در اختیار فرد دیگری نگذارد. همچنین پشتیبان متخصص نمی‌تواند از پژوهش انجام شده توسط مشتری در جهت منافع شخصی خود استفاده کند و یا بدون استناد در پژوهش خود ذکر نماید.

جلسات آموزشی مشاوره آنلاین

در خدماتی همچون پکیج آموزش انتخاب موضوع و یا فیلم پیروزی در جلسه دفاع از پایان‌نامه، پشتیبان متخصص (کوچ) متعهد است که از آنچه در جلسات پشتیبانی توسط مشتری ذکر می‌شود که ممکن است نتایج پژوهش وی باشد، سو استفاده ننماید و از انتشار آن خود داری نماید.

برای افزایش کیفیت کار و پاسخگویی بهتر به مشتریان، محتوای جلسات آنلاین ضبط میگردد. اما محتوای آن منتشر نمی‌شود.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان دیدگاه خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی که در فرم نظرات ارائه می‌شود را در جهت کمک به تشخیص هرزنامه، جمع آوری می‌کنیم.

کوکی‌ها

اگر شما دیدگاه خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید زمانی که دیدگاه دیگری ارسال می‌کنید، دوباره جزئیات اطلاعات خود را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال عمر خواهند داشت.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما «من را به یاد داشته باش» را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر یک دیدگاه ارسال کنید، دیدگاه و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به طور خودکار هر دیدگاهی را پیگیری، تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببیننید، ویرایش و یا حذف کنید. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا دیدگاهی ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم؟

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

با احترام.

مدیر گروه پژوهشی سلام علم

فاطمه جباری